Kırmızı Şemsiye


BAĞIŞ YAPIN

Telefon: 0 312 419 29 91 
Konur 2 Sokak No:44/8,
Çankaya / Ankara / Türkiye

e-mail:
kirmizisemsiye@kirmizisemsiye.org
 
 

 

Kırmızı Şemsiye Cinsel Sağlık ve İnsan Hakları Derneği, aşağıda bilgileri verilen uluslararası sivil toplum kuruluşlarına üyedir. Kırmızı Şemsiye, savunuculuk çalışmalarının etkili şekilde yürütülebilmesi için çeşitli bölgesel ve küresel sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliğine önem vermektedir. Türkiye’de seks işçilerini çevreleyen sorunların, Türkiye’ye özgü olduğu gerçeğini görmezden gelmeden, bu sorunların bölgesel ve küresel yansımaları olduğu bilincinde olan Kırmızı Şemsiye, çeşitli ülkelerden seks işçileri ile dayanışma içerisinde olmaya devam edecektir.

Devamı

Kırmızı Şemsiye Cinsel Sağlık ve İnsan Hakları Derneği’ne kurulduğu tarih olan 11 Nisan 2013 tarihinden bu yana çeşitli projeler kapsamında finansal destek sunan aşağıdaki kurumlara tüm üyelerimiz adına teşekkür ediyoruz.

Devamı

KIRMIZI ŞEMSİYE seks işçileri için çalışır. SORUNLARINIZI BİZİMLE PAYLAŞIN, HEP BİRLİKTE GÜÇLENELİM! EVİNİZDEN Mİ ÇIKARILDINIZ veya EVİNİZ Mİ MÜHÜRLENDİ? POLİS KEYFİ ŞEKİLDE EVİNİZİ Mİ BASTI? KEYFİ ŞEKİLDE POLİSİN PARA CEZASINA MI MARUZ KALDINIZ? POLİSTEN ŞİDDET Mİ GÖRDÜNÜZ veya KEYFİ MUAMELE İLE Mİ KARŞILAŞTINIZ? MÜŞTERİNİZDEN ŞİDDET Mİ GÖRDÜNÜZ?

Devamı

Seks işçilerinin insan hakları mücadelesinde yanımızda olmak ister misiniz? Sizi de üyemiz olarak görmekten memnuniyet duyarız. Eğer üyemiz olmak istiyorsanız, aşağıda yer alan Üye Başvuru Formu’nu indirin ve doldurun. Sonra da kirmizisemsiye@kirmizisemsiye.org e-posta adresimize gönderin.

Devamı


HAK İHLALLERİ İZLEME VE HUKUKİ DESTEK

KIRMIZI ŞEMSİYE seks işçileri için çalışır. SORUNLARINIZI BİZİMLE PAYLAŞIN, HEP BİRLİKTE GÜÇLENELİM!

EVİNİZDEN Mİ ÇIKARILDINIZ veya EVİNİZ Mİ MÜHÜRLENDİ?

POLİS KEYFİ ŞEKİLDE EVİNİZİ Mİ BASTI?

KEYFİ ŞEKİLDE POLİSİN PARA CEZASINA MI MARUZ KALDINIZ?

POLİSTEN ŞİDDET Mİ GÖRDÜNÜZ veya KEYFİ MUAMELE İLE Mİ KARŞILAŞTINIZ?

MÜŞTERİNİZDEN ŞİDDET Mİ GÖRDÜNÜZ?

BAŞKA HAK İHLALLERİNE Mİ MARUZ KALIYORSUNUZ?

HAK İHLALİNE MARUZ KALIYORSANIZ, BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN! (kirmizisemsiye.csihd@gmail.com ve 03124192991 ve 05389734800 (her ikisi için: haftaiçi her gün 10:00 - 18:00 saatleri arasında)

KIRMIZI ŞEMSİYE olarak, seks işçilerine karakol evresinde hukuki destek veya sorularınız için hukuki danışmanlık sunuyoruz.

Yaşadığınız hak ihlalleri esnasında veya sonrasında bizimle irtibat kurun. Sizi, derneğimizle çalışan avukatlarımıza yönlendireceğiz!

 

UNUTMAYIN!

YALNIZ DEĞİLSİNİZ! MESLEĞİNİZDEN ÖTÜRÜ KİMSE SİZİ MAĞDUR ETME HAKKINA SAHİP DEĞİL!

BİZE ULAŞIN, SİZİ DESTEKLEYELİM!

 

 

İletişim Kişisi:

BELGİN ÇELİK, Hak İhlalleri İzleme ve Destek Sorumlusu

0535.3112327

 

Dernek Avukatları ve İletişim Bilgileri: 05340109598, hukuk@kirmizisemsiye.org

SİNEM HUN

NİHAN ERDOĞAN

EMRAH ŞAHİN

BUSE TUNCA

İlgili Haber Linki: http://www.kirmizisemsiye.org/HaberAyrinti.aspx?id=95&Baslik=KIRMIZI+ŞEMSİYE%2C+SEKS+İŞÇİLERİNE+HUKUKİ+DANIŞMANLIK+SUNMAYA+DEVAM+EDİYOR

Hukuki Destek Broşürümüzü İnceleyeniz:

Duyuru Broşürümüzü İnceleyiniz:

 

Ayrımcılık ve Nefret Suçlarına Karşı Hukuki Destek Tanıtım Broşürümüzü İnceleyiniz:

 

 


Dosya Yok