Kırmızı Şemsiye


BAĞIŞ YAPIN

Telefon: 0 312 419 29 91 
Konur 2 Sokak No:44/8,
Çankaya / Ankara / Türkiye

e-mail:
kirmizisemsiye@kirmizisemsiye.org
 
 

 

Kırmızı Şemsiye Cinsel Sağlık ve İnsan Hakları Derneği, aşağıda bilgileri verilen uluslararası sivil toplum kuruluşlarına üyedir. Kırmızı Şemsiye, savunuculuk çalışmalarının etkili şekilde yürütülebilmesi için çeşitli bölgesel ve küresel sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliğine önem vermektedir. Türkiye’de seks işçilerini çevreleyen sorunların, Türkiye’ye özgü olduğu gerçeğini görmezden gelmeden, bu sorunların bölgesel ve küresel yansımaları olduğu bilincinde olan Kırmızı Şemsiye, çeşitli ülkelerden seks işçileri ile dayanışma içerisinde olmaya devam edecektir.

Devamı

Kırmızı Şemsiye Cinsel Sağlık ve İnsan Hakları Derneği’ne kurulduğu tarih olan 11 Nisan 2013 tarihinden bu yana çeşitli projeler kapsamında finansal destek sunan aşağıdaki kurumlara tüm üyelerimiz adına teşekkür ediyoruz.

Devamı

KIRMIZI ŞEMSİYE seks işçileri için çalışır. SORUNLARINIZI BİZİMLE PAYLAŞIN, HEP BİRLİKTE GÜÇLENELİM! EVİNİZDEN Mİ ÇIKARILDINIZ veya EVİNİZ Mİ MÜHÜRLENDİ? POLİS KEYFİ ŞEKİLDE EVİNİZİ Mİ BASTI? KEYFİ ŞEKİLDE POLİSİN PARA CEZASINA MI MARUZ KALDINIZ? POLİSTEN ŞİDDET Mİ GÖRDÜNÜZ veya KEYFİ MUAMELE İLE Mİ KARŞILAŞTINIZ? MÜŞTERİNİZDEN ŞİDDET Mİ GÖRDÜNÜZ?

Devamı

Seks işçilerinin insan hakları mücadelesinde yanımızda olmak ister misiniz? Sizi de üyemiz olarak görmekten memnuniyet duyarız. Eğer üyemiz olmak istiyorsanız, aşağıda yer alan Üye Başvuru Formu’nu indirin ve doldurun. Sonra da kirmizisemsiye@kirmizisemsiye.org e-posta adresimize gönderin.

Devamı
Diğer Haberler


18.8.2016  
Kategori: Basın Açıklamaları
   
Hande Kader için mecliste gerçekleştirilen basın toplantısı hakkında CNN Türk Haberi

Kirmizi Şemsiye Cinsel Sağlık ve İnsan Hakları Derneği,Pembe Hayat LGBTT Dayanışma Derneği, Lezbiyen Biseksuel Feministler, Kaos GL, İstanbul LGBTİ Dayanışma Derneği, CHP Beyoglu Ilce Orgutu ile Beşiktaş Belediyesi ve LGBTI aktivister, Hande Kader icin yapılan ortak basın açıklamasında, CHP Milletvekilleri Selina Doğan, Orhan Sarıbal ve Zeynep Altıok Akatlı ile beraberdi. Istanbul LGBTI Dayanisma Dernegi'nden Ebru Kiranci, CHP Beyoglu Ilce Orgutu'nden Celik Ozdemir, Pembe Hayat LGBTT Dayanışma Derneği'nden Ayta Sozeri ve Kırmızı Şemsiye Cinsel Sağlık ve İnsan Hakları Derneği'nden Ozge Gokpinar soz aldilar.

Konu Hakkında Cnn Türk'ün Haberi: http://www.cnnturk.com/video/turkiye/trans-bireyler-haklarini-mecliste-aradi