Kırmızı Şemsiye


BAĞIŞ YAPIN

Telefon: 0 312 419 29 91 
Konur 2 Sokak No:44/8,
Çankaya / Ankara / Türkiye

e-mail:
kirmizisemsiye@kirmizisemsiye.org
 
 

 

Kırmızı Şemsiye Cinsel Sağlık ve İnsan Hakları Derneği, aşağıda bilgileri verilen uluslararası sivil toplum kuruluşlarına üyedir. Kırmızı Şemsiye, savunuculuk çalışmalarının etkili şekilde yürütülebilmesi için çeşitli bölgesel ve küresel sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliğine önem vermektedir. Türkiye’de seks işçilerini çevreleyen sorunların, Türkiye’ye özgü olduğu gerçeğini görmezden gelmeden, bu sorunların bölgesel ve küresel yansımaları olduğu bilincinde olan Kırmızı Şemsiye, çeşitli ülkelerden seks işçileri ile dayanışma içerisinde olmaya devam edecektir.

Devamı

Kırmızı Şemsiye Cinsel Sağlık ve İnsan Hakları Derneği’ne kurulduğu tarih olan 11 Nisan 2013 tarihinden bu yana çeşitli projeler kapsamında finansal destek sunan aşağıdaki kurumlara tüm üyelerimiz adına teşekkür ediyoruz.

Devamı

KIRMIZI ŞEMSİYE seks işçileri için çalışır. SORUNLARINIZI BİZİMLE PAYLAŞIN, HEP BİRLİKTE GÜÇLENELİM! EVİNİZDEN Mİ ÇIKARILDINIZ veya EVİNİZ Mİ MÜHÜRLENDİ? POLİS KEYFİ ŞEKİLDE EVİNİZİ Mİ BASTI? KEYFİ ŞEKİLDE POLİSİN PARA CEZASINA MI MARUZ KALDINIZ? POLİSTEN ŞİDDET Mİ GÖRDÜNÜZ veya KEYFİ MUAMELE İLE Mİ KARŞILAŞTINIZ? MÜŞTERİNİZDEN ŞİDDET Mİ GÖRDÜNÜZ?

Devamı

Seks işçilerinin insan hakları mücadelesinde yanımızda olmak ister misiniz? Sizi de üyemiz olarak görmekten memnuniyet duyarız. Eğer üyemiz olmak istiyorsanız, aşağıda yer alan Üye Başvuru Formu’nu indirin ve doldurun. Sonra da kirmizisemsiye@kirmizisemsiye.org e-posta adresimize gönderin.

Devamı
 
 
Biz Kimiz
 
Tüzük
 
Stratejik Plan
 
Yönetim Kurulu
 
Çalışanlarımız
 
Genel Kurul


BİZİ DESTEKLEYİN!

Kırmızı Şemsiye Cinsel Sağlık ve İnsan Hakları Derneği, finansal destek gördükleri fon veren kuruluşlardan elde ettiği proje faaliyet geliri dışında, önemli oranda üyelerinin aidatları ve bağış yapmak isteyen kişilerin destekleri ile ayakta kalmaktadır.

 

Kırmızı Şemsiye’ye yapacağınız bağışlar, derneğimizin ayakta kalmasına, faaliyetlerini devam ettirebilmesine, hak ihlali mağduru seks işçilerinin durumlarını gündeme daha rahat şekilde taşımamıza ve seks işçilerinin seslerinin daha gür çıkmasına vesile olacaktır.

Bizi destekleyin! Bir seks işçisine daha elimizi uzatalım!

Aşağıdaki banka hesabımıza TL cinsinden her türlü bağışı yapabilirsiniz. Bağış yaptıktan sonra lütfen açıklama kısmına “Bağış” yazınız.

 

KIRMIZI ŞEMSİYE Cinsel Sağlık ve İnsan Hakları Derneği

Garanti Bankası A.Ş.

Ankara Küçükesat Şubesi (TL)

IBAN No: TR53 0006 2000 7320 0006 2985 85

 

Dosya Yok